اخبار

اخبار و رویدادها

رقابت دانشکده‌ها در رده‌بندی کتب پرفروش مرکز چاپ و انتشارات

کتب تالیف و ترجمه شده در حوزه‌های روانشناسی، مدیریت و حسابداری جایگاه پرفروش‌ترین محصولات مرکز انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی را به خود اختصاص داده‌اند.

شرکت تیم مرکز چاپ و انتشارات در لیگ فوتسال دانشگاه

تیم فوتسال مرکز چاپ و انتشارات در رقابت‌های دومین لیگ فوتسال دانشگاه حضور یافته است.

تبیین دستاوردهای پژوهشی دانشگاه درمراسم بزرگداشت هفته پژوهش

دکتر حمید رضا علومی یزدی معاون پژوهشی دانشگاه در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش که اول دی ماه با حضور اعضای هیات علمی و مدیران و کارشناسان پژوهشی دانشگاه برگزار شد با تبریک هفته پژوهش و تقدیر از حضور اعضای هیئت‌ علمی در این مراسم به ارائه گزارشی از فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه در طول یک سال اخیر پرداخت.

مراسم رونمایی از کتاب Collection of Russian Stories

آئین رونمایی از کتاب A Collection of Russian Stories در دومین همایش بین‌المللی گفت‌و‌گوهای فرهنگی ایران و روسیه با حضور مولف، مترجم، استادان، پژوهشگران و جمعی از مسئولان دو کشور، به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد این دانشگاه برگزار شد.ف

مدیر انتشارات دانشگاه: مجوز ۴ عنوان نشریه دیگر برای دانشگاه اخذ شد

مدیر مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه از راه‌اندازی چهار عنوان نشریه علمی بین‌المللی در موضوعات حقوق، مدیریت اطلاعات و روانشناسی و حوزه الهیات و معارف اسلامی خبر داد.

اعطای امتیاز علمی– پژوهشی به نشریه «علم زبان» دانشگاه علامه طباطبائی

نشریه«علم زبان» به صاحب‌امتیازی دانشگاه علامه طباطبائی موفق به دریافت اعتبار علمی-پژوهشی از گروه نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد.

اطلاعیه ها

عرضه مجموعه مقالات همایش‌های داخلی و بین‌المللی در قالب کتاب الکترونیک

نسخه‌ الکترونیک 42 عنوان مجموعه مقالات همایش‌های داخلی و بین‌المللی برگزار شده در دانشگاه علامه طباطبائی توسط مرکز چاپ و انتشارات تهیه شده و در دسترس دانشجویان، اساتید و پژوهشگران می‌باشد.

طرح «عیدانه کتاب» مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه

مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه به مناسبت آغاز سال نو طرحی را با عنوان«عیدانه کتاب» با تخفیف ۲۰ درصدی کلیه محصولات ارائه می نماید.

آئین رونمایی از کتاب راهنمای آوانویسی و واج نویسی زبان فارسی و کتاب آشنایی با زبان شناسی پیکره ای

آئین رونمایی از کتاب راهنمای آوانویسی و واج نویسی زبان فارسی و کتاب آشنایی با زبان شناسی پیکره ای

دسترسی